BIOGRAFIE

 Ahoj, jmenuji se Vladimír Špička a jsem režisér, video tvůrce, a obecně člověk nadšený do života. Pocházím ze Šumperka, kde jsem před lety natočil své první videoklipy pro kamarády z místní kapely Trocha Klidu.

Následně mě to táhlo načerpat zkušenosti do světa, a tak jsem se rozhodl vystudovat Film na univerzitě Middlesex v Londýně, kde jsem poté několik let pobýval. Pod rukama mi během těchto let prošlo nespočet filmových zakázek, od drobných start-upů, crowdfundingových kampaní, krátkých filmů a v neposlední řadě hudebních klipů (Martin Harich, Michal Horák, Trocha Klidu, Pam Rabbit...).

Hudba je opravdu mou velkou vášní, a není tedy překvapením, že s velkou chutí točím právě klipy - některé z nich mají dnes na YouTube i několik miliónů zhlédnutí.

Pobytu v Londýně si však vážím především kvůli obzorům, které jsem si tam byl schopen rozšířit, včetně pokory a znovuobjevené lásky k zemi, ze které jsem vzešel. V současné době se zabývám tím, čím jsem se ostatně zabýval doteď - tvorbou a pitím čaje rooibos.

 

FILMOGRAFIE

ISABELLA
Short Film, 2018
Kamera

At a Catholic all-girls school, Robyn is captivated by her outspoken, rebellious classmate Isabella. As a new bond forms between them, Robyn must face up to her sexuality.

Screened at

Sandcastle short film
SANDCASTLE
Short Film, 2017
Režie, Kamera

With the world slowly engaging in a global conflict, former journalist Bradley Lens finds himself lost in search for a way to make a difference any way he can, despite the hope for survival fading fast.

Make a man a website, it'll last him a year.

Give him Wix, and he'll be able to procrastinate by updating it every two weeks.